
176 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,1 кг |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 місяців |
| Высота | 15 см |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*LR44 1.5V (в комплекті) |
| Категория товара | Брязкальця та прорізувачі |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Размер | 13х18х5 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Тематика | Динозаври |
| Тип | Брязкальця |
| Упаковка | планшет |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |