
57 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пистолет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вес (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид | Пістолети |
| Вид игрушки | Пістолет |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Возраст | від 6 років |
| Высота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 12 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект поставки | пістолет-1шт, кульки-1комплект |
| Материал | полімерні матеріали |
| Материалы | полімерні матеріали |
| Пол | Мальчик |
| Пол ребенка | Хлопчик |
| Размер | 12х12х2 см |
| Размеры упаковки | 12х12х2 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | На кульках |
| Тип боеприпасов | Шарики |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |