
337 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,32 кг |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 30 см |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Категория товара | Звірі |
| Материал | Комбинированный |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | НікоМ |
| Размер | 30х15х15 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Животные |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |