

494 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,3 кг |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 30 см |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Звукoвыe эффeкты | Нет |
| Категория товара | Звірі |
| Материал | Комбинированный |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | НікоМ |
| Размер | 30х25х20 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Животные |
| Тип | Ведмідь |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |