

288 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YG Toys |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вес (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Трансформер |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 8 років |
| Высота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Детский возраст | від 8 років |
| Длина (см) | 28 |
| Категория товара | Роботи і трансформери |
| Материалы | пластик |
| Пол | Для мальчиков |
| Пол ребенка | Для хлопчиків |
| Размер | 28х20х7 см |
| Размеры упаковки | 28х20х7 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |