
230 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 1.5V (в комплекті) |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Размер | 11х20х9 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Поліцейська машина |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0.2 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |