
334 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вес (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 41 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 41 |
| Категория товара | Скриньки, косметика та прикраси |
| Комплект поставки | взуття, сумочка, прикраси |
| Материал | Комбинированный |
| Пол ребенка | Для дівчаток |
| Размер | 41х26х5 см |
| Размеры упаковки | 41х26х5 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Аксесуари |
| Тип | Набор |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |