
254 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,27 |
| Вага, г | 270 |
| Вес | 0,27 кг |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Материал | Пластмасса |
| Размер | 25х35х6 см |
| Тематика | Перукарський набір |
| Тип | Салон краси |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,27 |
| Ширина в упаковці (см) | 35 |