
172 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вес (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Паличка |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 42 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| Категория товара | Скриньки, косметика та прикраси |
| Комплект поставки | чарівна паличка, корона, сережки |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Пол | Для дівчат |
| Пол ребенка | Для дівчат |
| Размер | 42х18х5 см |
| Размеры упаковки | 42х18х5 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Паличка |
| Упаковка | Планшет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |