
469 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 350 |
| Вес (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид игрушки | Таксі |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 5 років |
| Высота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Детский возраст | від 5 років |
| Длина (см) | 24 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Количество деталей | 172 |
| Комплект поставки | деталі-172шт, фігурка-2шт, наліпки |
| Комплектация | деталі-172шт, фігурка-2шт, наліпки |
| Кількість деталей (шт.) | 172 |
| Количество предметов в наборе | 172 |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 24х16х4 см |
| Размеры упаковки | 24х16х4 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Міський транспорт |
| Тип | Таксі |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |