



139 ₴
118,15 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vladi Toys |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Упаковка | Пакет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 80 |
| Вес (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вес | 0,08 кг |
| Вид игрушки | Мозаїки |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Возраст | від 3 до 6 років |
| Возрастная группа | От 3 до 6 лет |
| Высота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Детский возраст | від 3 до 6 років |
| Длина (см) | 22 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект поставки | 3 основи, 3 планшети з м'якою мозаїкою |
| Комплектация | 3 основи, 3 планшети з м'якою мозаїкою |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Размер | 22х24х1 см |
| Размеры упаковки | 22х24х1 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Мозаїки |
| Цвет | 0,08 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Язык | українська |