
129 ₴
109,65 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Пол | Для девочек |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | Блистер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 40 |
| Вес (кг) | 0,04 |
| Вага в упаковці, кг | 0,04 |
| Вага, г | 40 |
| Вес | 0,04 кг |
| Вид игрушки | Салон краси |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 5 років |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Детский возраст | від 5 років |
| Длина (см) | 15 |
| Категория товара | Скриньки, косметика та прикраси |
| Комплект поставки | лак на водній основі-1шт, аксесуари |
| Комплектация | лак на водній основі-1шт, аксесуари |
| Пол ребенка | Для дівчаток |
| Размер | 15х10х4 см |
| Размеры упаковки | 15х10х4 см |
| Состояние | Новое |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Манікюр |
| Тип | Салон краси |
| Цвет | 0,04 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |