
194 ₴
164,90 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бластер |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вес (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид | Бластери |
| Вид игрушки | Бластер |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 28 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект поставки | бластер-1шт, мішень-2шт, поролон.снаряди-6шт |
| Комплектация | бластер-1шт, мішень-2шт, поролон.снаряди-6шт |
| Материалы | комбінований |
| Пол | Мальчик |
| Пол ребенка | Хлопчик |
| Размер | 28х21х5 см |
| Размеры упаковки | 28х21х5 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |