
320 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Паркінги, автотреки та гаражі |
| Количество деталей | 16 |
| Материал | Пластмасса |
| Размер | 42х17х5 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Тематика | Залізниця |
| Тип | Поезд |
| Цвет | 0.35 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Элемент питания | батарейка |