
143 ₴
121,55 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 80 |
| Вес (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вес | 0,08 кг |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 18 |
| Категория товара | Різні набори з фігурками |
| Комплект поставки | фігурки героїв-2шт |
| Комплектация | фігурки героїв-2шт |
| Материал | Пластмасса |
| Материалы | пластмаса |
| Размер | 18х21х5 см |
| Размеры упаковки | 18х21х5 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |