
185 ₴
157,25 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | Блистер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вес (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид игрушки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 20 |
| Категория товара | Різні набори з фігурками |
| Материал | Пластмасса |
| Материалы | пластмаса |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 20х25х7 см |
| Размеры упаковки | 20х25х7 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Набор |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |