

308 ₴
261,80 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Strateg |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вес (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид игрушки | Нічник |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 5 років |
| Высота (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Детский возраст | від 5 років |
| Длина (см) | 19 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект поставки | нічник-поні, фломастери, клей, маса для ліплення, |
| Комплектация | нічник-поні, фломастери, клей, маса для ліплення, |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 19х12х8 см |
| Размеры упаковки | 0х0х0 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Ночник |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |