
97 ₴
82,45 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 65 |
| Вес (кг) | 0,065 |
| Вага в упаковці, кг | 0,065 |
| Вага, г | 65 |
| Вес | 0,065 кг |
| Вид игрушки | Ляльки |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 19 |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Комплект поставки | лялка-3шт |
| Комплектация | лялка-3шт |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 19х36х4 см |
| Размеры упаковки | 19х36х4 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Куклы |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,065 |
| Ширина (см) | 36 |
| Ширина в упаковці (см) | 36 |