
265 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 170 |
| Вес (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид игрушки | Лошадка |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 20 |
| Категория товара | Тварини та комахи |
| Комплект поставки | лошадка-1шт, гребінець-1шт |
| Комплектация | лошадка-1шт, гребінець-1шт |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 20х20х7 см |
| Размеры упаковки | 20х20х7 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Животные |
| Тип | Лошадка |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |