
204 ₴
173,40 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 160 |
| Вес (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид игрушки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 21 |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Материалы | пластмаса |
| Размер | 21х28х6 см |
| Размеры упаковки | 21х28х6 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Набор |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |