
673 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.5 |
| Вага, г | 1500 |
| Вес | 1,5 кг |
| Висота в упаковці (см) | 42 |
| Возраст | від 2 років |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 48 |
| Звукoвыe эффeкты | Пищалка |
| Категория товара | Толокари |
| Количество колёс | 4 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для девочек |
| Размер | 48х23х42 см |
| Свeтoвыe эффeкты | Нет |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Толокар |
| Упаковка | Полиэтилен |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |