
122 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид игрушки | Набір |
| Возраст | від 3 років |
| Гарантия | 14 днів |
| Детский возраст | від 3 років |
| Категория товара | Герої з мультфільмів |
| Комплект поставки | фігурки-20 шт |
| Комплектация | фігурки-20 шт |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 40х60х5 см |
| Размеры упаковки | 40*60*3 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Набор |
| Упаковка | планшет |