
180 ₴
153 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jazwares |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вес (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 8 років |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Детский возраст | від 8 років |
| Длина (см) | 12 |
| Категория товара | Різні набори з фігурками |
| Материалы | пластик |
| Размер | 12х15х5 см |
| Размеры упаковки | 12х15х5 см |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |