
69 ₴
58,65 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 20 |
| Вес (кг) | 0,02 |
| Вага в упаковці, кг | 0,02 |
| Вага, г | 20 |
| Вес | 0,02 кг |
| Вид игрушки | Одна фігурка |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 3 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 9 |
| Категория товара | Герої з мультфільмів |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 20 |
| Пол | Для мальчиков |
| Пол ребенка | Для хлопчиків |
| Размер | 9х13х3 см |
| Размеры упаковки | 9х13х3 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Одна фігурка |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,02 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |