
196 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вес (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид игрушки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 4 років |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Детский возраст | від 4 років |
| Длина (см) | 10 |
| Категория товара | Герої з мультфільмів |
| Количество деталей | 10 элементов |
| Кількість деталей (шт.) | 10 элементов |
| Количество предметов в наборе | 10 элементов |
| Материалы | пластик |
| Размер | 10х15х5 см |
| Размеры упаковки | 10х15х5 см |
| Тематика | Кіно та мультфільми |
| Тип | Конструктор |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |