
178 ₴
151,30 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бластер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вес (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид | Бластери |
| Вид игрушки | Бластер |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 6 років |
| Высота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 17 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект поставки | бластер, 6 поролонових снарядів |
| Комплектация | бластер, 6 поролонових снарядів |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Пол | Мальчик |
| Пол ребенка | Для хлопчиків |
| Размер | 17х19х4 см |
| Размеры упаковки | 17х19х4 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |