
123 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вес (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Автомат |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 6 років |
| Высота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 17 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Материал | полімерні |
| Размер | 17х29х4 см |
| Размеры упаковки | 17х29х4 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | На кульках |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |