
109 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 35 |
| Вес (кг) | 0,035 |
| Вага в упаковці, кг | 0,035 |
| Вага, г | 35 |
| Вес | 0,035 кг |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 6 років |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 4 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Материал | Пластик |
| Материалы | пластик |
| Пол | Мальчик |
| Пол ребенка | Хлопчик |
| Размер | 4х19х4 см |
| Размеры упаковки | 4х19х4 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип боеприпасов | Пистоны |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,035 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |