
70 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Лук |
| Тип боеприпасов | Стрелы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вес (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид игрушки | Лук |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 48 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 48 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект поставки | лук-1шт, стріли -3шт |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Пол | Мальчик |
| Пол ребенка | Хлопчик |
| Размер | 48х14х3 см |
| Размеры упаковки | 48х14х3 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |