
152 ₴
129,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 230 |
| Вес (кг) | 0,23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,23 |
| Вага, г | 230 |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид | Автомати |
| Вид игрушки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 23 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект поставки | автомат, бінокль, рація,граната-2шт, мішень-3шт, п |
| Комплектация | автомат, бінокль, рація,граната-2шт, мішень-3шт, п |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбінований |
| Пол | Мальчик |
| Пол ребенка | Хлопчик |
| Размер | 23х64х6 см |
| Размеры упаковки | 23х64х6 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Полиция |
| Упаковка | Планшет |
| Цвет | 0,23 |
| Ширина (см) | 64 |
| Ширина в упаковці (см) | 64 |