
178 ₴
151,30 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 400 |
| Вес (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид игрушки | Розвиваючі |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 4 років |
| Высота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Детский возраст | від 4 років |
| Длина (см) | 17 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 1-4 |
| Комплект поставки | 20 карток, поле для нотаток, маркер, 20 чобітків |
| Комплектация | 20 карток, поле для нотаток, маркер, 20 чобітків |
| Количество участников | 1-4 |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для детей |
| Размер | 17х23х6 см |
| Размеры упаковки | 17х23х6 см |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Язык | російська, українська |