
165 ₴
140,25 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vladi Toys |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Упаковка | Пакет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вес (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид игрушки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 24 |
| Категория товара | Пазли |
| Комплект поставки | пазл 25ел.,розмальовка,16 наліпок, поле для декору |
| Комплектация | пазл 25ел.,розмальовка,16 наліпок, поле для декору |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 24х22х2 см |
| Размеры упаковки | 0х0х0 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набор |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |