
132 ₴
112,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 20 |
| Вес (кг) | 0,02 |
| Вага в упаковці, кг | 0,02 |
| Вага, г | 20 |
| Вес | 0,02 кг |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Возраст | від 6 років |
| Высота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 10 |
| Категория товара | 3D конструктори |
| Количество деталей | 109 |
| Кількість деталей (шт.) | 109 |
| Количество предметов в наборе | 109 |
| Материалы | пластик |
| Размер | 10х14х1 см |
| Размеры упаковки | 10х14х1 см |
| Тематика | Аксесуари |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,02 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |