


316 ₴
268,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вага | 0,25 кг |
| Тип іграшки | Пазл |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категорія товару | Сортери |
| Кількість деталей | 14 |
| Кількість деталей (шт.) | 14 |
| Кількість предметів у наборі | 14 |
| Матеріали | дерево |
| Розмір | 23х32х1 см |
| Розміри паковання | 23х32х1 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Колір | 0,25 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в пакованні (см) | 32 |
| Мова | Український |