
104 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 70 |
| Вес (кг) | 0,07 |
| Вага в упаковці, кг | 0,07 |
| Вага, г | 70 |
| Вес | 0,07 кг |
| Вид іграшки | Антистрес |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 7 см |
| Высота (см) | 3 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 11 |
| Категория товара | Тварини та комахи |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Размер | 11х8х3 см |
| Размеры упаковки | 11х8х3 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Животные |
| Тип | Антистрес |
| Цвет | 0,07 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |