
157 ₴
133,45 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вес (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид игрушки | Салон краси |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 5 років |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Детский возраст | від 5 років |
| Длина (см) | 13 |
| Категория товара | Скриньки, косметика та прикраси |
| Комплект поставки | лак для нігтів-2шт, пилка-1шт, аксесуари |
| Комплектация | лак для нігтів-2шт, пилка-1шт, аксесуари |
| Размер | 13х23х3 см |
| Размеры упаковки | 13х23х3 см |
| Состояние | Новое |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Манікюр |
| Тип | Салон краси |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |