
385 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вес (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид игрушки | Ляльки Monster High |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 29 см |
| Высота (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 29 |
| Дополнительные характеристики | Шарнірні |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Материалы | комбінований |
| Особенности | Шарнірні |
| Пол | Для девочек |
| Пол ребенка | Для дівчаток |
| Размер | 29х19х6 см |
| Размеры упаковки | 29х19х6 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Куклы |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |