
207 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вага | 0,7 кг |
| Тип іграшки | Розвиваючі |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 3 до 6 років |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 35 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 35 |
| Категорія товару | Перші ігри для малюків |
| Кількість деталей | 38 |
| Комплект постачання | 5 двустор. пазлів |
| Комплектація | 5 двустор. пазлів |
| Кількість деталей (шт.) | 38 |
| Кількість предметів у наборі | 38 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Призначення | Для дітей |
| Розмір | 35х26х5 см |
| Розміри паковання | 35х26х5 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Розвиваючі |
| Колір | 0,7 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в пакованні (см) | 26 |
| Мова | Російська |