
224 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 450 |
| Вес (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид игрушки | Пазл |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 2 до 4 років |
| Высота (см) | 5 |
| Возрастная группа | От 2 до 4 лет |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Детский возраст | від 2 до 4 років |
| Длина (см) | 19 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект поставки | 8 пазлов из 3 частей, плакат |
| Материал | картон |
| Материалы | картон |
| Назначение | Для детей |
| Размер | 19х28х5 см |
| Размеры упаковки | 19х28х5 см |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Язык | Украинский |