





295 ₴
250,75 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Упаковка | Сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вес (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид игрушки | Набір для ванної |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 1 року |
| Возрастная группа | від 12 місяців |
| Высота (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Детский возраст | від 12 місяців |
| Длина (см) | 10 |
| Категория товара | Іграшки для ванної |
| Количество деталей | 3 |
| Кількість деталей (шт.) | 3 |
| Количество предметов в наборе | 3 |
| Материалы | пластик |
| Размер | 10х10х10 см |
| Размеры упаковки | 10х10х10 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір для ванної |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |