
846 ₴
719,10 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 750 |
| Вес (кг) | 0,75 |
| Вага в упаковці, кг | 0,75 |
| Вага, г | 750 |
| Вес | 0,75 кг |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 7 років |
| Высота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Детский возраст | від 7 років |
| Длина (см) | 30 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2+ |
| Комплект поставки | ігр.картки-165шт, пласт.обруч-5шт, пісочний годинн |
| Комплектация | ігр.картки-165шт, пласт.обруч-5шт, пісочний годинн |
| Количество участников | 2+ |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбинированный |
| Назначение | Для всієї родини |
| Размер | 30х30х7 см |
| Размеры упаковки | 30х30х7 см |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Економічні |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 0,75 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Язык | українська |