
72 ₴
61,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 25 |
| Вес (кг) | 0,025 |
| Вага в упаковці, кг | 0,025 |
| Вага, г | 25 |
| Вес | 0,025 кг |
| Вид игрушки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 1 року |
| Возрастная группа | від 12 місяців |
| Высота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Детский возраст | від 12 місяців |
| Длина (см) | 8 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Материалы | комбінований |
| Пол | Мальчик |
| Пол ребенка | Хлопчик |
| Размер | 8х7х6 см |
| Размеры упаковки | 8х7х6 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | З мультфільмів |
| Тип | Набор |
| Цвет | 0,025 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в упаковці (см) | 7 |