

259 ₴
220,15 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 4 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вага | 0,8 кг |
| Тип іграшки | Розмальовки |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Вік | від 4 років |
| Висота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 44 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 44 |
| Категорія товару | Дитячі книги для читання |
| Комплект постачання | розмальовка-26 аркушів |
| Комплектація | розмальовка-26 аркушів |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 43,2*50,8 см |
| Розміри | 43,2*50,8 см |
| Розміри паковання | 44х51х1 см |
| Стан | Нове |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Розмальовки |
| Упаковка | термоплівка |
| Колір | 0,8 |
| Ширина (см) | 51 |
| Ширина в пакованні (см) | 51 |
| Мова | Англійська |