
160 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*ААА 1,5V (не входять до комплекту) |
| Категория товара | Рулі, телефони, планшети |
| Размер | 11х20х4 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0.1 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |