
353 ₴
243,57 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Орієнтація | Квадрат |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень складності | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вага | 0,4 кг |
| Тип іграшки | Алмазний живопис |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 14 років |
| Вікова група | Від 14 років |
| Висота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 14 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Категорія товару | Набори для рукоділля |
| Комплект постачання | полотно, стразі, ручка-стилус, лоток |
| Комплектація | полотно, стразі, ручка-стилус, лоток |
| Орієнтація картини | Квадрат |
| Розмір | 30х30х2 см |
| Розміри паковання | 30х30х2 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Алмазний живопис |
| Упаковка | термоплівка |
| Колір | 0,4 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |