
144 ₴
122,40 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 40 |
| Вес (кг) | 0,04 |
| Вага в упаковці, кг | 0,04 |
| Вага, г | 40 |
| Вес | 0,04 кг |
| Висота в упаковці (см) | 0,2 |
| Возраст | з 18 років |
| Возрастная группа | з 18 років |
| Высота (см) | 0,2 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Детский возраст | з 18 років |
| Длина (см) | 15 |
| Жанр | Настольні ігри для дорослих |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Материал | Бумага |
| Материалы | Папір |
| Назначение | Для взрослых |
| Пол | Для дівчат |
| Пол ребенка | Для дівчат |
| Размер | 15х11х0,2 см |
| Размеры упаковки | 15х11х0,2 см |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Цвет | 0,04 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Язык | Русский |