
338 ₴
287,30 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 920 |
| Вага (кг) | 0,92 |
| Вага в упаковці, кг | 0,92 |
| Вага, г | 920 |
| Вага | 0,92 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 8 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 26 |
| Кількість деталей (шт.) | 26 |
| Кількість предметів у наборі | 26 |
| Матеріал | полімерні матеріали |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Виробник | Лядська |
| Розмір | 40х45х8 см |
| Розміри паковання | 40х45х8 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Блокові |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | термоплівка |
| Колір | 0,92 |
| Ширина (см) | 45 |
| Ширина в пакованні (см) | 45 |