
143 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Кинетический песок |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект поставки | кінет. пісок-0,5кг, формочки-4шт |
| Материал | Комбинированный |
| Размер | 10х14х10 см |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации | Україна |
| Упаковка | Ведро |
| Цвет | 0.6 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |