
14 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 30 |
| Вес (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Клей |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Возраст | від 8 років |
| Высота (см) | 2 |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Детский возраст | від 8 років |
| Длина (см) | 9 |
| Категория товара | Канцелярія |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 9х3х2 см |
| Размеры упаковки | 9х3х2 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Клей |
| Цвет | 0,03 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в упаковці (см) | 3 |