




78 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 120 |
| Вес (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид игрушки | Альбоми для малювання |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Возраст | від 3 років |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 22 |
| Категория товара | Канцелярія |
| Материал | папір, картон |
| Материалы | папір, картон |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 22х15х1 см |
| Размеры упаковки | 22х15х1 см |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Альбоми для малювання |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |